Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Kapat
Ara
Filtreler
görünüm
sıralama

Bardak Tutucu - Katlanabilir

Railblaza bardak tutucu dikey ve yatay olarak ayarlanabilir, bardakları, kupaları, kadehleri ve hatta şarap şişelerini bile tutabilir. Uzatılabilir parmakları ile daha uzun materyalleri de tutabilir. İçeceğinizi tutamadığınız zamanlarda Railblaza bardak tutucu sizin yerinize tutar!
53,00 TL 'den

Bayrak Direği - 800mm

Denizde bayrağınızı dalgalandırmak için harika bir Railblaza ürünü! Railblaza bayrak direği herhangi bir Railblaza starport ile uyumludur ve kolayca istiflenebilir.
110,00 TL

Bayrak Direği - Esnek (Kanolar Için) - 1200mm - Flama Dahil

Hafif, taşınabilir ve esnek olan bu bayrak direği kanolar, kayak ve ATV'ler için idealdir. Suda daha rahat görülebilmenizi sağlar.
87,00 TL

CANNON ROD HOLDER

CANNON ROD HOLDER
289,00 TL

Duvar Montaj Aparatı (Kano, SUP vb) - Çift Satılır

Deniz uçağı, SUP, kano, rüzgar sörfü, kayak vb. bir çok ürününüzü kolaylıkla duvara monte edebilmeniz için özel olarak üretilmiştir.
132,00 TL

Fileto Masası - Railblaza

Rail Blaza Fileto Masası özellikle güvenli bıçak depolama alanı ve önden su dökülmeyi önleyici drenaj kanalları ile çok kullanışlıdır.
189,00 TL

Kamış Tutucu - 360 Derece Dönen

Yatay olarak 360 derece dönebilen kamış tutucu ayrıca dikey olarak 90 derece ayarlanabilme özelliğine sahiptir. Makaraya kolay ulaşım sağlayacak şekilde kolayca ayarlanabilir. Dişleri sayesinde kaymayı engeller.
95,00 TL 'den

Kamış Tutucu - Dikey - Paslanmaz - 3'lü

TEMPRESS Kamış Tutucu - Dikey - Paslanmaz - 3'lü
269,00 TL

Kamış Tutucu Bağlama Kayışı - Çift Satılır

TIGRESS Kamış Tutucu Bağlama Kayışı - Çift Satılır
93,00 TL

Kayak Görünürlük Kiti

Bu ürünle birlikte kayak ya da kanonuzda gece ve gündüz daha görünür hale ve dolayısıyla daha güvenli hale geleceksiniz!
389,00 TL

Mobil Cihaz Tutucu - Railblaza için

Railblaza mobil cihaz tutucu ile cep telefonu, GPS, VHF, EPIRB ve diğer mobil araçları rahatlıkla sabitleyebilirsiniz.
189,00 TL

Montaj Adaptörü - Kamera için

Railblaza montaj adaptörü ile GoPro'nuzu ya da diğer kamera cihazlarınızı kayak, yat, tekne, şişme bot ya da her türlü araçta sabitleyebilirsiniz.
58,00 TL
görünüm
sıralama

Tüm Kamış Tutucular ürünlerini inceleyebilir, Kamış Tutucular ürün çesitleri hakkında bilgi alabilir, en uygun fiyatlarla güvenle alışveriş yapabilirsiniz.