Covid-19 (Koronavirüs) salgınına karşı mücadele kapsamında mağazalarımızın ve e-ticaret sitemizin faaliyetine bir süre ara veriyoruz, sağlıklı günler dileriz. #iyileşeceğiz

 
Kapat
Ara
Filtreler

AVIS & EASTMARINE Kampanyası

AVIS Kampanyası

Kampanya Koşulları

• Kampanya 31 Eylül 2020 tarihine kadar yapılan alışverişler için geçerlidir.

• Hediye çeki 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir.

• Kampanya yalnızca perakende satışlarda geçerlidir ve başka kampanyalarla birleştirilemez.

• Kampanyadan yararlanmak için yapılan harcamanın tamamının güncel liste satış fiyatı üzerinden yapılmış olması ve iskonto uygulanmamış olması gerekir.

• Rezervasyon mutlaka hazalk@avis.com.tr adresine mail atılarak, kiralama tarihinden minimum 5 gün önce ve fatura numarası belirtilerek yapılmalıdır.

• Kampanyadan faydalanmak için East Marine’den tek seferde min. 3.000 TL (üç bin Türk Lirası) değerinde alışveriş yapılmış olmalıdır.

• Tek seferde yapılacak her 3.000 TL tutar için 1 gün kiralama hediye edilecek olup bir alışverişte maksimum 5 gün kiralama hakkı kazanılabilir. Fatura tutarınıza istinaden kazanılan gün sayısı East Marine tarafından Avis’e bildirilecektir.

• Kampanya günlük kiralamalar için geçerlidir.

• Kampanya C segmenti araçlar için geçerlidir. (C Segmenti: Benzinli: BMW 320i - 3.18 Dizel: MERCEDES C200 D veya benzeri)

• Avis genel kiralama koşulları geçerlidir.

• Kampanya filo imkanları ile sınırlıdır.

• East Marine’den yapılan alışverişin iadesi durumunda kiralama işlemi gerçekleşmişse, kiralama tutar Müşteriden tahsil edilecektir.

• Kampanya Avis Kurumsal Ofislerinde geçerlidir: TAKSİM, İSTİNYE, İSTANBUL HAVAALANI, SABİHA GÖKÇEN HAVAALANI, KADIKÖY, BEYLİKDÜZÜ, ZİNCİRLİKUYU, ATAŞEHİR, MALTEPE, KÜÇÜKYALI, YENİBOSNA, ACIBADEM, BURSA, BODRUM, ANTALYA, ANKARA, İZMİR, ESKİŞEHİR, ADANA, TRABZON, SAMSUN, KONYA

 

Not: Hediye çeki, alışverişiniz tamamlandıktan sonra manuel olarak East Marine tarafından eklenecektir.

 

Ödeme Şekilleri: (Provizyon ve ekstralar için) Toplam kiralama tutarı ve güvence bedelleri, kiralamanın başında, aracı kiralayan kişiye ait kredi kartı ile peşin tahsil edilir. C araç grubu için, çift kredi kartı ibraz edilmesi gereklidir. Kiralamanın sonunda oluşabilecek olan fatura tutarı farkı ise aynı kredi kartından tahsil veya iade edilir. Kredi kartı sahibinin (Kredi Kartı sahibi aynı zamanda Rezervasyon geçilen kişidir) kiralama esnasında şahsen bulunması gerekmektedir. Başkasına ait kredi kartı ile kiralama yapılamaz. Müşteri tarafından ibraz edilen kredi kartlarından, 2.500 TL depozit tahsilatı yapılacaktır. Bu sebeple kartlarda bu miktarlarda limit müsaitliğinin olması gerekmektedir. Depozit olarak tahsil edilen tutar, kiralama bitiminde; varsa yukarıda belirtilen ek hizmet, güvenceler, yakıt, hasar, ceza vb. gibi rezervasyonda bulunmayan bedeller düşüldükten sonra aynı karta iade edilecektir. Depozito iadeleri banka iç iletişiminden kaynaklı olarak iade işlemi yapıldıktan 3-5 iş gününde hesabınıza yansımaktadır. Yabancı kredi kartlarında iadeler ise 10-14 iş gününde hesabınıza yansımaktadır. Müşteri kredi kartı için FINDEKS sorgulaması yapılmaktadır. Puanın, Avis tarafından ilgili tarih için belirlenen sınırın altında olması halinde kiralama hizmeti verilememektedir.