Search
All Categories
  Menu Close

  2 Komponentli Cila & Vaks

  SKU: 7091334
  MPN: 6-12005

  Installments Options

  Availability: In stock
  122.40 TL
  153.00 TL
  i h

  ÜRÜN TANIMI : 2 komponentli cila ve vaks sistemidir. Jelkot , boyalı metal , paslanmaz çelik yüzeylerde, su zerrelerinin işleyemediği, moleküler bir kalkan oluşturur. DULON 1&2 uygulaması kolay ve ekonomik , parlak ve uzun sureli bir koruma sağlar.

  UYGULAMA : arinada oluşmuş kekomoz ve yosunları yok etmek için ; DULON BOATBOTTOM CLEAN 24 kullanın. Gövdedeki hava kirliliği kalıntıları ve sarı/kahve lekeleri yok etmek için DULON HULL&WATERLINE CLEAN 22 kullanın. Dış etkenlere maruz kalan yüzeylerde oluşmuş mat bölgeler, çizikler ve kalıcı lekeleri yok etmek için, DULON POLY POLISH ( kalın, orta veya ince ) kullanın.
  Dulonlama ; Yüzeydeki kir, yağ, vaks ve silikon artıklarını PREDULON 00 uygulayarak yok edin. DULON 1 ’i bez veya sünger ile uygulayıp, yüzeyde beyaz bir tabaka oluşuncaya kadar bekleyin. Bu tabakayı ovarak yok etmeyin. DULON 2 ’yi aynı şekilde bez veya süngerle üzerine uygulayın ve yine beyaz tabaka oluşuncaya kadar kurumasını bekleyin. Simdi yüzeyi kuru yün veya pamuklu kumaş veya buffer ile iyice ovalayın. Bu şekilde çift komponentli sistem aktive olacaktır. Sonraki haftalarda, yüzeyi normal aralıklarla, DULON PREMIUM SHAMPOO 03 ile yıkayabilirsiniz. Bir set DULON 1&2 ( 500 ml.) , 10 - 15 metrelik bir tekneye yetecek ve ona 365 gün parlak bir koruyucu kimyasal kalkan oluşturacaktır.
  Çağ atlatan 2 komponentli cila ve vaks sistemine sahip bu ürünler; boyalı metal, paslanmaz çelik yüzeylerde, su zerrelerinin işleyemediği  kısımlarda moleküler bir kalkan oluşturur. DULON 1&2’ nin uygulaması kolay ve ekonomiktir. Yüzeylerde parlak ve uzun süreli bir koruma sağlar.
  Dulonlama işlemi: Dulon 1 ‘i bez veya sünger yardımıyla, yüzeyde beyaz bir tabaka oluşuncaya kadar bekleyin ve tabakayı ovarak yok etmeye çalışmayın. Dulon 2 ‘yi aynı şekilde bez veya sünger yardımıyla yüzeye uygulayın ve yine beyaz tabaka oluşuncaya kadar kurumasını bekleyin. Şimdi yüzeyi kuru veya pamuklu kumaş veya buffer ile iyice ovalayın. Bu şekilde çağ atlatan çift komponentli sistem aktive olacaktır. Sonraki haftalarda, yüzeyi normal aralıklarla, Dulon Premium Shampoo 03 ile yıkayabilirsiniz. Bir set Dulon 1&2 (500ml) 10-15 metrelik bir tekneye yetecektir ve 365 gün parlak bir koruyucu kalkan oluşturacaktır.

  0.0 0
  Write your own review Close
  *
  *
  • Bad
  • Excellent