You have no items in your shopping cart.
Close
Search
Filters

About Us

 

Deniz tutkunlarının ihtiyaç duyduğu her şeyi tek çatı altında sağlayan East Marine, Türkiye'nin ilk ve en büyük denizcilik marketi zinciridir.

East Marine Denizcilik ve Turizm A.Ş. 2008 yılında kurulmuş olup, Kartal, Kalamış, Bodrum, Marmaris ve Göcek’teki toplam 5 mağazası ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Hem mağazaları hem de internet sitesi aracılığıyla hizmet veren East Marine’in bireysel müşterilerinin yanı sıra tersaneler, tekne ithalatçıları, bakım ve onarım servisleri vb. gibi kurumsal müşterileri de bulunmaktadır.

East Marine Türkiye'nin sürekli olarak gelişmekte olan ürün gamında, denizcilikle ilgili boya ve bakım, elektronik, navigasyon, güvenlik, demirleme ve rıhtım ürünleri, elektrik, tesisat, havalandırma, güverte donanımı, motor, tekne kılıfları, motor yedek parçaları, balıkçılık malzemeleri, kabin, aksesuar, hediyelik, su sporları, mutfak, yarış kıyafetleri, giyim, ayakkabı, yelken donanımı ve denizcilik yayınlarının da aralarında olduğu pek çok kategoride 20.000'in üzerinde ürün yer almaktadır. Kaliteyi uygun fiyatla sunan East Marine, ürün portföyünü müşterilerinin ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda sürekli olarak yenilemektedir.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli alışverişler dileriz.