Search
All Categories
  Menu Close

  AVIS ile her 5.000 TL'lik harcamaya 1 günlük araç kiralama HEDİYE!

  Saat - Forerunner 910 XT

  SKU: 7090797
  MPN: 010-00741-21

  Installments Options

  Availability: In stock
  4,949.50 TL
  i h

  Yüzebilirsiniz, Bisiklete binebilirsiniz, Koşabilirsiniz. Veri ve Ayrıntıları Gözlemleyebilirsiniz. 


  Yeni antrenman partnerinizi mükemmelleştirdik. Forerunner 910XT ayrıntılı yüzme ölçümleri ve koşu ve bisiklet sürme seçenekleri için iz mesafesi, adım, yükseklik ve kalp atış 
  hızı verilerini sağlayan GPS özelliği etkin bütün özellikleri bir arada toplayan tek ünitedir. İnce bir profile, rahat bir bilekliğe ve okunması kolay bir ekrana sahiptir.


  Dalış Yapın
  Açık suda ve havuzda yüzme için tasarlanan, Forerunner 910XT 50 metreye(164 ft) kadar su geçirmezdir. Yüzme mesafesi, kulaç tespiti, kulaç sayımı ve havuz uzunlukları da dahil olmak üzere kapsamlı yüzme ölçümleri sunan ilk çoklu spor saatimizdir.
   Ayrıca yüzme etkinliğinizi ölçümlemeniz için swolf skorunuzu hesaplar. 910XT ünitesinin sağlam tasarımı ve kolay kullanımı onu kürekle sörf yapma gibi diğer su sporları için uygun hale getirir.
  GPS özelliği etkin olduğu için, Forerunner 910XT gittiğiniz yolu saklar, böylece bu yolu daha sonra ücretsiz online topluluğumuz olan Garmin Connect’te bir haritada görüntüleyebilirsiniz.
   Bu özellik açık suda yüzmenizi analiz etmenizi ve tekniğinizi gerektiği şekilde ayarlamanızı sağlayacaktır.


  Kusursuz Bir Şekilde Geçiş Yapın
  Antrenman yaptığınızda ya da yarıştığınızda, saniyeler geçer, bu nedenle 910XT spor modları arasında kolay ve kusursuz geçişler yapmanızı sağlar. 
  Otomatik çoklu spor özelliği sadece bir tuşa basmanızla spor modlarını değiştirmenizi sağlar, böylece geçiş esnasında değerli saniyeleri kaybetmemiş olursunuz. 
  Tercihe bağlı hızlı çıkarılan yuva 910XT ünitesini bileğinizden bisikletinize kolayca takmanızı sağlar.
  Suyun Dışında da Deneyin
  910XT yükselme, alçalma ve seviye de dahil olmak üzere son derece doğru yükseklik verisi için barometrik br yükseklik ölçer barındıran ilk çoklu spor aygıtımızdır. Yapılandırılabilir veri alanları her spor modu için birden fazla antrenman sayfasını kişiselleştirmenizi sağlar. Bir bölmeye çarptığınızda, beslenme saatiniz gelirse veya hedeflerinizin kapsama alanında kalmak için küçük bir geribildirime ihtiyacınız olursa sizi sessiz bir şekilde uyarması için titreşim alarmları kurabilirsiniz. Yüksek düzeydeki bu özellikler ve 20 saate kadar çıkan pil ömrü ile, 910XT ultras veya demir adam triatlonları için antrenman yapan atletler için idealdir.
  Karada, Forerunner 910XT sürenizi, mesafenizi, hızınızı veya adımınızı doğru bir şekilde görüntülemek için gelişmiş bisiklet bilgisayarlarımızın ve spor saatlerimizin bir çok özelliğini sunmaktadır. 
  Bir Üst Seviyeye Çıkarın
  Gelişmiş antrenman için, 910XT ünitesi bisiklet sürme ya da üstün kalp atış hızı monitörü(bazı modellerde dahilidir) için tercihe bağlı hız/ritim sensörü de dahil olmak üzere ANT+ sensorları ile uyumludur. 910XT ünitesini mevcut bir ANT+ kalp atış hızı monitörü ile eşleyebilir ya da bir aksesuar satın alabilirsiniz. 910XT ünitesini Tanita BC-1000 vücut kompozisyonu ölçeği ile birlikte kullanırken kilonuzu, vücut yağ oranınızı, vücut su oranınızı ve diğer 6 adet ölçümü takip edebilirsiniz. Sonuçlar Forerunner 910XT ünitesine kaydedilir, ardından bilgisayarınız kapsama alanına girdiğinde otomatik olarak Garmin Connect’e gönderilir.


  Ve veriye göre hareket eden atletler için, 910XT ünitesi pedal tabanlı güç ölçerimiz olan Vector gibi ANT+ güç ölçerler ile uyumludur.


  Planlayın, Analiz Edin ve Paylaşın
  Her antrenmanınızı Garmin Connect’e yükleyerek antrenmanlarınızdan en iyi şekilde yararlanın. Burada, haritada aktivitenizi görebilir ve ayrıntılı ölçümleri görüntüleyebilirsiniz. Connect’i ayrıca yeni rotalar planlamak, özel antrenmanlar oluşturmak ve zamanlamak ve diğer kullanıcılardan gelen aktiviteleri keşfetmek için kullanabilirsiniz. ANT+ kablosuz teknolojinin ve 910XT ünitenizle birlikte gelen küçük USB stiği sayesinde, antrenman veriniz kapsama alanındayken otomatik olarak bilgisayarınıza aktarılır. Garmin Connect Mac ve Windows uyumludur. ¹Kalp atış hızı monitörü suda eskiyecek olmasına rağmen, su altındayken kalp atış hızı verisi göndermeyecektir.


  Göşterişli, Seksi ve Akıllı
  910XT ünitesi ince bir profile ve rahat bir bilekliğe sahiptir. Kişiselleştirilebilir alanları ile okunması kolay ekran her bir ekranda dört sayfa olacak şekilde 1-4 veri noktası görüntüler.


  Antreman Araçları
  Yeni Sanal Partner özelliği daha önce gerçekleştirdiğiniz en iyi performanslara veya başka bir kullanıcının aktivitesine karşı yarışmanızı sağlar ve değişen hızları ve gerçek zamanlı koşulları açıklar. Ya da sabit bir adım sayısını nasıl ölçtüğünüzü görünt&¨lemek için Sanal Partner özelliğini deneyin.


  Kusursuz Geçişler
  Otomatik çoklu spor özelliği spor modlarını sadece bir tuşa basma hareketi ile değiştirmenizi sağlar, bu nedenle geçiş esnasında değerli olan saniyeleri kaybetmemiş olursunuz.


  Kablosuz Yüklemeler
  Tamamlanan bir aktiviteyi kapsama alanına girdiğinde Mac ya da PC’ye otomatik olarak aktarır. Daha sonra Garmin Connect özelliğinde antrenmanınızı analiz edebilirsiniz.


  Güçü Açma
  Bisiklet antrenmanlarınızı bir üst seviyeye taşımak isteyenler için, 910XT ünitesi Garmin’in pedal tabanlı güç ölçer olan Vector gibi ANT+ güç ölçerler ile uyumludur.

  0.0 0
  Write your own review Close
  *
  *
  • Bad
  • Excellent