Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Kapat
Ara
Filtreler
görünüm
sıralama

Model Tekne - Endeavour - 75 cm

Bu model tekne Endeavour orijinal planlarından yapılmıştır. Güverte giydirme parçaları pirinç, özel yapım, suntalı ahşap güverte. 4 kat boya ve 2 kat cila uygulanmıştır.
4.540,00 TL

Model Tekne - Moonbeam - 75 cm

Bu model tekne RELIANCE orijinal planlarından yapılmıştır. Güverte giydirme parçaları pirinç, özel yapım, suntalı ahşap güverte. 4 kat boya ve 2 kat cila uygulanmıştır.
4.540,00 TL

Model Tekne - RIVA Aquarama - 58 cm

Bu Aquarama Special model tekne (ölçek 1:15) mücevhercilerimiz tarafından yapılan giydirme parçaları (krom pirinç) ile tıpkı gerçek bir tekne gibi kızıl kahverengi olarak üretilmiştir. Gerçek kaplama kumaş. Mükemmel pürüzsüz tekne gövdesi ve güvertesi elde edebilmek için 10 kat cila uygulanmıştır.
4.150,00 TL

Model Tekne - RIVA AQUARIVA - 25 cm

Polyester ve fiberglas tekne gövdesi. Giydirme parçaları krom pirinç ile mücevherciler tarafından inşa edilmiştir. Gövde üzerinde metalik boya. Orijinal döşeme.
2.160,00 TL

Model Tekne - RIVA RIVARAMA - 70 cm

Bu Riva Rivarama modeli (ölçek 1:20) mücevhercilerimiz tarafından yapılan giydirme parçaları (krom pirinç) ile tıpkı gerçek bir tekne gibi kızıl kahverengi olarak üretilmiştir. Gerçek kaplama kumaş. Mükemmel anlamda pürüzsüz bir güverte elde etmek için 10 kat cila uygulanmış, giderek artan oranda zımparalama ile ince işçiliği yapılmıştır.
6.850,00 TL
görünüm
sıralama

Model tekne ürün çeşitlerine ve fiyatlarına sayfamızdan ulaşarak alışverişinizi East Marine güvencesiyle gerçekleştirebilirsiniz.