Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Kapat
Ara
Filtreler

Sıkça Sorulan Sorular

+ Kargo takibini nasıl yapabilirim?

- "Hesabım" sayfanızın "Siparişlerim" bölümünden verdiğiniz siparişin tüm detaylarına ulaşabilir, anlık olarak kargo takibinizi yapabilirsiniz.

 

+ Satın almak istediğim ürünle ilgili bir sorum var, ne yapmam gerekiyor?

- Her ürün sayfasında "Bize Sorun" adında bir alan yer almaktadır, soru sormak istediğiniz ürünün sayfasında bulunan bu alandaki formu doldurabilirsiniz, mümkün olan en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılır.

 

+ Stoğa Girince Haber Ver modülü nasıl çalışıyor?

- Eğer bir ürün stoklarımızda tükenmişse ve siz o ürünün sayfasında "Stoğa Girince Haber Ver" butonuna basarsanız, o ürün stoklarımıza girdiği anda sistemimiz tarafından size otomatik olarak bir kereye mahsus e-mail gönderilir.

 

+ Stoğa Girince Haber Ver dediğim ürünleri yine aynı fiyattan mı alacağım?

- "Stoğa Girince Haber Ver" modülü "Ön Sipariş" değildir. Stokta biten ürün fiyatları her zaman güncel olmayabilir ve stoğumuza tekrar girdiğinde fiyatları güncellenebilir, ürün tekrar stoklarımıza girdiğinde satın alırken yeni ve güncel olan fiyattan satın alabilirsiniz.

 

+ Bazı ürünlerde yer alan "X TL'den" ibaresi ne anlama geliyor?

- Eğer ürün grup ürün ya da bir diğer deyişle seçenekli ürün ise o seçenek grubuna ait en düşük fiyat olan "X TL" baz alınarak "X TL'den" ibaresi ile kategori sayfalarında yer alır.