Ara
Tüm Kategoriler
  Menu Kapat

  Sıkça Sorulan Sorular

  + Kargo takibini nasıl yapabilirim?

  - Üye iseniz; "Hesabım" sayfanızın "Siparişlerim" bölümünden verdiğiniz siparişin tüm detaylarına ulaşabilir, anlık olarak kargo takibinizi yapabilirsiniz.

  - Üye olmadan, siparişinizi misafir olarak oluşturduysanız Sipariş Takip Ekranı sayfasından size mail yoluyla iletilen "Sipariş Numarası" ve "E-mail ya da Telefon" bilgisi ile siparişinizin takibini gerçekleştirebilirsiniz.

  + Daha önce tamamlamış olduğum siparişime yeni ürün ekleyebilir miyim?

  - Tamamladığınız siparişler en hızlı şekilde ilgili çıkış birimlerine aktarılır, oluşan siparişinize yeni bir ürün ekleyemezsiniz. Dilerseniz yeni bir sipariş oluşturarak alışverişinize devam edebilirsiniz.

  + Satın almak istediğim ürünle ilgili bir sorum var, ne yapmam gerekiyor?

  - Ürün sayfalarında bulunan "Soru & Cevap" alanından bize ilettiğiniz sorularınız için mümkün olan en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır. Bunun dışında İletişim sayfamızdaki formumuzu da kullanabilirsiniz.

  + Stoğa Girince Haber Ver özelliği nasıl çalışıyor?

  - Eğer bir ürün stoklarımızda tükenmişse, ilgili ürün sayfasında "Stoğa Girince Haber Ver" butonuna bastığınız takdirde, o ürün stoklarımıza girdiği anda sistem tarafından size otomatik olarak bir e-mail gönderilir. Bu özelliği kullanabilmek için üye olmanız gerekmektedir.

  + Ürün fiyatlarına KDV dahil midir?

  - Web sitemizdeki tüm ürünlerin fiyatına KDV dahildir.