Ara
Tüm Kategoriler
  Menu Kapat

  Hakkımızda

  RMK East Marine Denizcilik ve Turizm A.Ş. 2008 yılında Rahmi M. Koç tarafından kurulmuş olup, Kartal, Kalamış, Bodrum, Marmaris ve Göcek’teki toplam 5 adet fiziki mağazası ve online satış kanalı ile müşterilerine hizmet vermektedir. Deniz tutkunlarının ihtiyaç duyduğu her şeyi tek çatı altında sağlayan East Marine, Türkiye'nin ilk ve en büyük denizcilik marketi zinciridir.

  RMK East Marine Denizcilik ve Turizm A.Ş.'nin bireysel müşterilerinin yanı sıra tersaneler, tekne ithalatçıları, bakım ve onarım servisleri vb. gibi kurumsal müşterileri de bulunmaktadır.

  East Marine Türkiye'nin sürekli olarak gelişmekte olan ürün gamında, denizcilikle ilgili boya ve bakım, elektronik, navigasyon, güvenlik, demirleme ve rıhtım ürünleri, elektrik, tesisat, havalandırma, güverte donanımı, motor, tekne kılıfları, motor yedek parçaları, balıkçılık malzemeleri, kabin, aksesuar, hediyelik, su sporları, mutfak, yarış kıyafetleri, giyim, ayakkabı, yelken donanımı ve denizcilik yayınlarının da aralarında olduğu pek çok kategoride 20.000'in üzerinde ürün yer almaktadır. Kaliteyi uygun fiyatla sunan East Marine, ürün portföyünü müşterilerinin ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda sürekli olarak yenilemektedir.

  Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli alışverişler dileriz.